Thursday, 2024-04-25, 7:27 AM
Welcome Misafir

DoSTaNe

Ben Gordon Dallas'ı Bitirdi - Dostane Forum

[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Dostane Forum » Spor » Basketbol » Ben Gordon Dallas'ı Bitirdi
Ben Gordon Dallas'ı Bitirdi
FirsT_DeaDDate: Saturday, 2008-11-15, 4:33 PM | Message # 1
Yönetici
Group: Administrators
Status: Offline

Sezona iddiali açıklamalarla giren fakat kötü başlayan Dallas Mavericks, kötü sonuçlar almaya Chicago Bulls karşısısında da devam etti. Chicago Bulls'un sahasında oynanan karşılaşmayı Bulls 98-91 kazanırken, Ben Gordon attığı 35 sayı ile yıldızlaştı.

Bulls'da diğer oyunculardan Deng 20 sayı-9 ribaund ve çaylak Rose 16 sayı-6 asist-9 ribaund ile galibiyete katkıda bulundular. Dallas'da ise sakatlıktan çıkan Howard 21 sayı-11 ribaund ile oynadı ancak şut yüzdesi %30 da kaldı. Dampier, Lakers maçındaki performansını bu maçta da sahaya yansıtırken 16 sayı-18 ribaund-3 blok ile oynadı ancak Nowitzki'nin 12 sayıda kalması Dallas adına mağlubiyetin kaçınılmaz olmasına neden oldu.

Maça oldukça iyi başlayan Dallas maçın başlamasından 5 dakika sonra farkı 19'a kadar çıkardı. Ancak bu dakikadan sonra adeta duran Mavericks, çeyrek sonuna 10 sayılık avantajla gidebildi. 2.çeyrek'den sonra kontrolü eline alan evsahibi Chicago Bulls devre sonuna kadar aradaki farkı kapattı ve devreye 51-50 önde giren taraf oldu. 3.çeyrek'de ise aynı oyununu sürdüren Bulls, son çeyreğe 8 sayı farkla önde girdi. Son çeyrek'de ise Dallas'ın kronik son çeyrek sorunu ortaya çıktı ve maçın bitmesine 6 dakika kala fark 17 sayıya kadar yükseldi. Dallas Mavericks'in bu dakikadan sonraki çabaları ise sadece farkın biraz kapanmasına neden oldu ve maç 98-91 Chicago'nun üstünlüğü ile sona erdi.

Bulls'da Ben Gordon 35 sayı ile yıldızlaşırken diğer oyunculardan Deng 20 sayı-9 ribaund ve çaylak Rose 16 sayı-6 asist-9 ribaund ile galibiyeti getiren isimler oldular. Dallas'da ise Howard 21 sayı-11 ribaund, Dampier alışık olmadığımız bir şekilde 16 sayı-18 ribaund-3 blok ile ayakta kalan isimler oldular.

Dostane Forum » Spor » Basketbol » Ben Gordon Dallas'ı Bitirdi
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Login form
Site friends
www.dostane.ucoz.com

www.isciguvenligi.com

Statistics
Our poll
Üyelerimizden En Çok Hangi Takım Çıkacak??(-Hangi Takımlısın?)
Total of answers: 1699
Tag Board
200
Copyright MyCorp © 2024 |